Sklep z zabawkami i jego oferta
inne

Sklep z zabawkami i jego oferta

Oferta sklepu z zabawkami jest szeroka

Można w nim kupić zabawki, dostępne są także foteliki samochodowe. Wybór dobrego fotelika to ważna decyzja – dzięki niemu dziecko podróżuje bezpiecznie samochodem. Fotelik co pewien  czas należy wymieniać, ponieważ dzieci rosną, a ich rozmiary muszą być także dopasowane do coraz większego ciała dziecka. Fotelik (Zobacz) zawsze dobiera się do wzrostu dziecka, to jest najważniejszy parametr. Dzięki temu dziecko czuje się dobrze w takim foteliku. W taki sposób musi podróżować dziecko do 12. roku życia. Starsze dzieci nie muszą korzystać z takiego foteliku. 

Wygodny fotelik to podstawa

Dziecko musi podróżować na tylnym siedzeniu. Foteliki są sprzedawane w kategorii do 10 kilogramów, do 13 kilogramów oraz od 9 do 18 kilogramów, od 15 do 25 kilogramów oraz od 22 do 36 kilogramów. Fotelik musi być dostosowany do wzrostu dziecka, a jego głowa nie może wystawać poza oparcie. Fotelik można kupić za 150, 200, 300 czy 500 złotych. Jest on dość drogi, ale nie wolno wozić dziecka bez takiego fotelika – i to dla bezpieczeństwa każdego malucha. Fotelik musi mieć certyfikaty poświadczające jego dobre wykonanie oraz być starannie zmontowany. Zakup fotelika z niepewnego źródła to fatalna sprawa, nie należy tak postępować. 

Warto kupić wygodny fotelik i wozić dziecko bezpiecznie. Fotelik z Chin to zła decyzja, będzie on kiepski i nie ochroni dziecka przed wypadkiem. Powinien być on zgodny z normami UE, a fotelik chiński na pewno nie będzie zgodny z takimi normami oraz przepisami. Trzeba je notować przodem do kierunku jazdy, nigdy nie wolno sadzać dziecka tyłem do kierunku jazdy. Jeśli nie mamy fotelika to są w sprzedaży specjalne nakładki na siedzenie, ale to doraźne rozwiązanie, nie zapewnia ono takiego bezpieczeństwa, jak tradycyjny fotelik samochodowy. Lepiej dbać o dziecko i dać mu bardzo wygodny fotelik, w którym przejedzie z dzieckiem nawet całą Europę. W niejednym sklepie z zabawkami można znaleźć doskonały fotelik samochodowy, który przez jakiś czas się przyda.

Bawidło